Mesec februar se je začel s snegom, zato smo te dni veliko preživeli zunaj. Otroci so se dričali, lovili, kepali in kotalili velike kepe snega. Najbolj pa so uživali v teku na smučeh. Otroci so si obuli čevlje, si z našo pomočjo nataknili smučke in hodili na njih z uporabo palic.
Mesec pa smo nadaljevali pravljično. V pravljičnem tednu so vzgojiteljice prebirale deklamacije (Ciciban in Čebela, Povodni mož, Katarina Barbara in Lipica). Obiskali smo tudi knjižnico, kjer si je vsak otrok izbral eno knjigo za palčka Bralčka. Knjigo so odnesli domov in jo po dveh tednih prinesli nazaj skupaj z risbico. Na pravljičnem stolu so nam pripovedovali zgodbe ob knjigi.
Za okrasitev avle smo izdelali konja iz škatel (lepili, barvali) in verige, saj se je približeval pust. Izdelali smo tudi ropotulje in se igrali »Katera pot je prava?« (zvočna pot).

Pripravila: Petra Hrastnik

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)