V ponedeljek, 1.4., smo se otroci in vzgojiteljice iz skupine Sonce z avtobusom odpeljali na tridnevni tabor v Gozd Martuljek. Vsi smo že nestrpno čakali kaj vse nas čaka pri škratu Špikcu.

Škratkovi sodelavci so nas popeljali v svet škratkovih dogodivščin:

naučili smo se Škratkovo himno,…si okrasili škratove kape…spoznali škrata Poštarčka, ki nam je prinesel pismo…se podali na škratkovo pot,…preizkusili spretnosti v pustolovskem parku,…preverili znanje na prometnem poligonu,…izdelali škratkovo hišico,…tekmovali v štafetnih igrah in se posladkali s škratkovimi palačinkami. Seveda pa je bila najboljša škratkova zabava, kjer se nam je za kratek čas pridružil škratek Špikec.

Polni lepih doživetij smo se v sredo veseli in zadovoljni vrnili v Dolsko, kjer so nas pričakali starši.

 

 

Pripravila: Vesna Rajh

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)