Marec se je v naši skupini začel s pripravami na pust. Ta dan smo se našemili, se zabavali in rajali ob otroški glasbi, se igrali z barvnimi papirji in baloni in se skupinsko fotografirali.

V naslednjih dneh smo lovili sončne žarke, zato smo se odpravili v gozd, na travnik, ob potok in seveda na naše igrišče, kjer so otroci utrjevali naravne oblike gibanja na prostem.

Različne gibalne aktivnosti smo si pripravili tudi v igralnici, katere smo povezali z gibanjem in glasovi živali, katere so otroci prepoznavali.

Bližal se je praznik mamic, zato smo se odločili, da mamice povabimo na popoldansko srečanje. Skupaj smo pripravili program in izdelali prisrčna darila.

Ob prvem pomladanskem dnevu smo se družili z otroki iz enote Dolsko in se udeležili pripravljenih delavnic.

V gozdu so nas obiskali metulji, zato smo si jih oblikovali tudi za našo igralnico.

Pridno pa vsak dan tudi opazujemo rast rastlin, ki smo jih posadili na valentinovo.

Zapisala: Petra Ivanič