Sprejem otrok v vrtec v šolskem letu 2024/2025

S 1. 9. 2024 bomo v naš vrtec sprejeli otroke, za katere boste vloge oddali do 31. 3. 2024, glede na prosta mesta v posameznih oddelkih.
V primeru, da bodo prosta mesta v posamezni skupini in na čakalni listi ne bo več otrok, ki bi izpolnjevali pogoj za sprejem, bomo sprejeli tudi otroke, katerih starši boste vloge oddali naknadno.

V kolikor želite otroka vpisati v naš vrtec, so vsa navodila za vpis pod zavihkom VPIS – IZPIS OTROKA. Obrazec za vpis dobite v zavihku OBRAZCI in PRAVILNIKI

Komisija za sprejem otrok v vrtec v šolskem letu 2023/2024 je zasedala 19. aprila 2023. Seznami sprejetih otrok in čakalni seznam so objavljeni na prvi strani spletne strani in na oglasni deski v vrtcu Dol.

Če želite vpisati otroka v tem šolskem letu, izpolnite vpisnico in jo pošljite v tajništvo in vas bomo v primeru, da bomo imeli prosto mesto ter na čakalnem seznamu ne bo otrok, ki bi izpolnjevali pogoj za vstop v vrtec, kontaktirali za sprejem.

(Skupno 4.366 obiskov, današnjih obiskov 1)